DRODZY RODZICE!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie na rzecz naszego przedszkola 1,5% podatku.

Od 2004 roku posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego, będąc jednym z założycieli Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości”.

Zebrane w ten sposób pieniądze umożliwiają nam podnoszenie jakości funkcjonowania placówki poprzez doposażenie przedszkola w sprzęt i pomoce dydaktyczne.

Prosimy o rozpropagowanie naszej akcji wśród znajomych i przekazanie im danych do wypełnienia deklaracji podatkowych.

WAŻNE- wpisując numer KRS należy dopisać „ dla PP- 40”

Numer KRS 0000145905

Stowarzyszenie „Przedszkola Przyszłości”